O kúpeľňovom štúdiu SINCRO

Kto sme a čo je našim poslaním?

KX Košice s.r.o. je nová spoločnosť, ktorá založila a prevádzkuje moderné kúpeľňové štúdio SINCRO Košice. Pracovníci kúpeľňového štúdia SINCRO majú dlhoročné skúsenosti s predajom keramických obkladov, dlažieb, sanity, navrhovaním a zariaďovaním kúpeľní ako aj interiérov.

V našej ponuke produktov a značiek, vám radi pomôžeme zorientovať sa a vybrať si to najlepšie riešenie vašej novej kúpeľne v rodinnom dome alebo kúpeľne v byte pri rekonštrukcii či v novostavbe. Predstavíme Vám najnovšie trendy v kúpeľniach, spojenie “starého a nového”. Kombinácie, ktoré sú overené ale aj riešenia, ktoré si vyžadujú určitú dávku odvahy.

Vďaka individuálnemu prístupu ku požiadavkám a potrebám zákazníkov, širokou ponukou sortimentu, mimoriadnou kvalitou a atraktívnym dizajnom si získavame dôveru a priazeň našich zákazníkov.

Kúpeľňové štúdio SINCRO Košice vám prináša komplexné riešenia krásnych a praktických kúpeľní, premyslených do posledného detailu. Realizujeme interiér od grafického návrhu dizajnéra cez zamerania vo vašej kúpeľni až po dopravu, pokládku a montáž keramického obkladu a dlažieb. Krásnu kúpeľňu môže mať každý a v našej ponuke nájdete veci, z ktorých budete mať aj po rokoch stále rovnakú radosť a potešenie. Pre nás, v kúpeľňovom štúdiu SINCRO, je najdôležitejšia spokojnosť našich zákazníkov z toho dôvodu sa snažíme prinášať pohodu, krásu a pôžitok do vašich domácností.

Krásne veci prichádzajú samy od seba…

SINCRO

Dohodnite si bezplatné stretnutie s dizajnérom v našom showroome ešte dnes!

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop